rezerwacja@hotel-calisia.pl     +48 062 767 91 00   |      |   
Zarezerwuj pokój online już teraz!   przejdź do rezerwacji

Restauracja Kalisz

Co mamy do zaoferowania? Przede wszystkim śniadanie, z którego słynie nasza restauracja, Kalisz doskonale zna i docenia nasz kunszt, jeśli chodzi o przygotowanie porannych posiłków.

Jednak nie tylko pierwszy posiłek jest u nas ważny. Słyniemy także z kuchni polskiej ale i międzynarodowej. Znajdą Państwo u nas dania wegetariańskie oraz szeroki wybór trunków, które trafią we wszystkie gusta.

Spędzą więc Państwo u nas nie tylko miły poranek, ale także rodzinny obiad, czy romantyczną kolację.

Zdecydowanie warto odwiedzić Kalisz, restauracja hotelu Calisia umili pobyt zarówno na jedną noc, jak i na dłuższy pobyt w naszym Pięknym mieście.

Hotel Calisia – imprezy okolicznościowe

Wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne lub zakładowe sprawić mogą wiele problemów związanych z organizacją i przyćmić radość tego dnia.

Pozwólcie więc Państwo, że my się wszystkim zajmiemy. Przyjazna i fachowa obsługa hotelu Calisia sprawi, że każde przyjęcie stanie się wyjątkowym wydarzeniem. Z wielką radością organizujemy przyjęcia weselne. To zawsze dla nas wielkie wyzwanie i wspólna radość ze wspaniałej atmosfery jaką tworzą nasi goście, to także wyśmienita uczta przygotowana przez prawdziwych mistrzów.

Możemy zorganizować imprezę taneczną zasiadaną do 60 osób. Dla naszej pary nowożeńców mamy prezent w postaci noclegu w apartamencie. Najlepszym miastem, na spędzenie najbardziej wyjątkowego dnia w życiu jest Kalisz, restauracja hotelu Calisia zadba, żeby posiłek również był niezapomniany.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także Salę Imprez na 90 osób z możliwością tańca oraz Salę Bankietową na 24 osoby także z możliwością tańca. Zapraszamy do wspólnej organizacji niezapomnianych chwil. Nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują pełny sukces.

Jeżeli zainteresowaliśmy Państwo naszą ofertą prosimy o kontakt a odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.